Ciekawe zapowiedzi – blog książkowy

Ciekawe zapowiedzi – blog książkowy

Każdy z nas docenia to, że na co dzień chce otrzymywać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje. Tak, mamy cichą nadzieję na to, że wiadomości, jakie docierają do nas ze świata są prawdziwe. Chociaż nigdy nie możemy być pewni, czy tak jest naprawdę. Obserwujemy media społecznościowe, portale internetowe, gdzie codziennie możemy przeczytać bieżące informacje. Czasem warto także sięgać do książek naukowych, gdzie również można przeczytać wiele ważnych dla nas informacji. Wśród takich książek znajduje się “Pandemia kłamstw” Judy Mikovits i Kenta Heckenlively’ego.

W świecie naukowym

“Nigdy bym nie pomyślała, że stanę się jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w nauce XXI wieku.Zawsze chodziło mi wyłącznie o śledzenie danych i słuchanie pacjentów. Jako naukowcy mamy rozwiązywać problemy i pomagać ludzkości. To jest nasza misja, cel, któremu poświęciliśmy nasze życie” – co też można powiedzieć po takich słowach? Nic. Za to warto zobaczyć co też jedna z najsłynniejszych biochemiczek naszych czasów ma nam wszystkim do powiedzenia, a jest tego naprawdę dużo. Wystarczy bowiem wspomnieć, że od czasu wybuchy pandemii COViD-19, w szczególności w USA, film opowiadający o tej książce był na bieżąco blokowany. Do tego doszło do aresztowania autorki za głoszone poglądy. Dlaczego? Bowiem Mikovits chciała pokazać, że wielkie koncerny farmaceutyczne oszukują nas na każdym kroku. W jaki sposób? Poprzez manipulacje, jakie można spotkać na każdym kroku, aczkolwiek człowiek nie zdaje sobie z nich tak naprawdę sprawy. Nie mamy na co dzień tak mocno do czynienia ze światem zewnętrznym i nie wiemy, jakie walki rozgrywają się tam każdego dnia.

Sieć wielkich kłamstw

O “Pandemia kłamstw” stało się głośno teraz, ponieważ świat boryka się z wielką epidemią. Ale nie tylko o niej autorzy wspominają w swojej książce. Według ich teorii HIV można było uniknąć. W jaki sposób? Tego dowiemy się już z książki. Najważniejszą teorią jest fakt, że żadna epidemia nie bierze się znikąd. To tak naprawdę efekt działań człowieka, który pracuje nad różnymi rzeczami w wielkich laboratoriach. Tak, wielkie koncerny medyczne fundują nam różnego rodzaju leki, ale z drugiej strony na czymś zmuszone są je testować. Dlatego też w zamkniętych placówkach powstają wirusy różnego rodzaju, a zwykły człowiek nie do końca zdaje sobie z nich sprawy. O takich właśnie tematach można przeczytać w tej książce. Jeżeli ktoś lubi teorie spiskowe, to na tej książce na pewno się nie zawiedzie.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *