Polityka prywatności

Polityka prywatności

Wiemy, że zależy ci na tym, w jaki sposób informacje o Tobie są używane i dzielone, i doceniamy Twoje zaufanie, że zrobimy to ostrożnie i rozsądnie. Niniejsze zawiadomienie opisuje naszą politykę prywatności. Odwiedzając, akceptujesz praktyki opisane w niniejszych Informacjach na temat ochrony prywatności.

Ochrona klienta

Dążymy do ochrony Twojej prywatności. Będziemy używać wyłącznie informacji podanych w momencie składania zamówienia lub podczas składania zapytania za pomocą wszelkich środków, które są gromadzone zgodnie z prawem i zgodnie z ustawą o ochronie danych z 1998 r. Jest ona zbierana przez personel, a wszystkie transakcje, które zainicjujesz na tej stronie, są poufne . Twoje imię i nazwisko nie zostanie dodane do żadnej listy mailingowej i nigdy nie przekazujemy tych informacji stronom trzecim, bez zgody klienta.

Twoje dane osobowe

Gromadzimy informacje o Tobie z dwóch głównych powodów:

Aby przetworzyć zamówienie w Aby zapewnić Ci jak najbardziej efektywną usługę.

Rodzaj informacji, które będziemy gromadzić o Tobie, zawiera: – Twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu, rozmiar, adres e-mail, Twój wiek,. Twój numer telefonu i płeć. Pamiętaj, że niektóre z tych pól są opcjonalne, a informacje są używane tylko po to, aby zapewnić naszym klientom produkty, które im odpowiadają, tak skutecznie, jak to możliwe. Nigdy nie zbieramy poufnych informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody.

Gwarancja

Nasza gwarancja zakupów chroni Cię podczas zakupów na naszej stronie – nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej karty kredytowej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami przez e-mail w celu omówienia zabezpieczeń.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *