Pandemia kłamstw (J. Mikovits)

Pandemia kłamstw (J. Mikovits)

Koronawirus

COVID-19 wpłynął na życie każdego z nas – zapadająca się gospodarka, lockdowny, przymus noszenia maseczek, a rynek pracy odwrócił się od pracownika na rzecz pracodawcy, nie wspominając o nauczaniu i leczeniu zdalnym. TaniaKsiążka – Pandemia kłamstw porusza obecnie najważniejszy na świecie problem przewagi koncernów farmaceutycznych nad zwykłymi ludźmi zupełnie nieświadomymi faktu, że najbogatsi tego świata czyhają na ich zdrowie. To nierówna walka, którą możemy wygrać wyłącznie dzięki szerzeniu prawdy na temat przekrętów oraz oszustw na skalę światową szerzonych pod nazwą “badań naukowych”. Interes Billa Gatesa, Anthony’ego Fauciego oraz koncernów farmaceutycznych leży w tym, byśmy wszyscy chorowali – jak najciężej i jak najdłużej. Pandemia COVID-19 przyczyniła się do wzrostu nierówności społecznych między bogaczami a biedakami, a inwestorzy nic tylko pomnożą swe bogactwa na produkcji i sprzedaży szczepionek. Autorka – J. Makovits – w “Pandemii kłamstw” przedstawia na to wszystko niezbite dowody.

Pandemia Strachu

Jedne media uspokajają czytelnika i widza, drugie informują o ilości zachorowań i zgonów, a trzecie napędzają karuzelę strachu, przedstawiając rzeczywistość w podkoloryzowanej, lepiej sprzedającej się formie. W obecnych czasach każdemu zależy na Twoich pieniądzach, nawet tym, którzy powinni zachować bezstronność i przedstawiać ludziom obiektywne fakty. Komu tak naprawdę zależy na ratowaniu gospodarki, a komu na życiach ludzkich? Kto autentycznie wspiera lekarzy i pielęgniarki, a kto dostarcza im niemożliwej do okiełznania lawiny nowych pacjentów? Nad tym wszystkim zaczniesz się zastanawiać już w trakcie angażującej lektury “Pandemii kłamstw”, a gdy tę pozycję zakończysz, nie spojrzysz już drugi raz tak samo na wszystko, co składa się na obraz pandemii COVID-19 w Twoim kraju.

Makovits, z wykształcenia biochemiczka, niejednokrotnie naraziła swoją karierę, np. dzieląc się z opinią publiczną faktem, jak łatwo można było zapobiec epidemii HIV, a nawet została aresztowana przez władze Stanów Zjednoczonych za szerzenie prawdy na temat korupcji koncernów farmaceutycznych całego świata. Właśnie to powinno dać nam do myślenia – skoro rządowi USA tak bardzo zależy na tym, by zachowano milczenie, Makovits musiała wreszcie trafić w sedno sprawy. Sięgnij po “Pandemię kłamstw” i przekonaj się, dlaczego najbogatsi tego świata interesują się zdrowiem Twoim i Twojej rodziny, a także odkryj prawdę o medycznym świecie napędzanym strachem.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *