Dostawa towaru

Dostawa towaru

Czas wysyłki:

Czas dostawy rozpoczyna się w jeden dzień roboczy po złożeniu zamówienia. Otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą Twój numer śledzenia po wysłaniu paczki. Odwiedź zamówienie, aby sprawdzić najbardziej aktualny stan swojego zamówienia. Dostawa zazwyczaj w 3-5 dni roboczych!

1. proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłacić za to i zostaw swój numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź pocztę po zakupie dowolnego przedmiotu w naszym sklepie internetowym.

2. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności.

3. Brak podatku na całym świecie. Wysyłka na cały świat

4. Czas przejazdu przesyłki zwykle wynosi od 3 do 5 dni roboczych, w zależności od miejsca przeznaczenia, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli jest trochę opóźnienia, prosimy o więcej cierpliwości.

Zasady zwrotu pieniędzy

1. Zwracamy tylko całkowity zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeśli opakowanie zwrotne nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi zostało wysłane, koszt akcesoriów i części zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu i może tylko uzasadniać częściowy zwrot pieniędzy.

3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot jest spowodowany „W przeciwieństwie”, koszt dostawy zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu.

Polityka zwrotów

Zwroty lub wymiany są dozwolone pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i nie upłynął termin 30 dni od daty otrzymania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić.

Wszystkie paczki powinny być przesyłane za pomocą metody śledzenia, takiej jak US Mail Delivery Confirmation, UPS lub Federal Express. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, prosimy o zwrócenie go do 5 dni roboczych.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *